İmaj Mobilya

Home Concept

İmaj Mobilya olarak yılların tecrübesiyle içinde bulunduğumuz mobilya sektörü içinde gelen talepleri müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi bilinciyle karşılamaya çalışmaktayız. Çeşitli tasarım, üretim ve kurulum konusunda, kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübeyle müşterilerine en isabetli mobilya kombinasyonu ve aksesuar seçme konusunda her türlü çalışmayı yapmaktayız.


Mobilyanın satın alınmasından teslim anına kadar takip ve satış sonrası hizmette müşteri menfaatlerini gözetmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.Her geçen gün, her yeni teknoloji, her yeni proje, mobilya sektöründe tecrübemizi sağlamlaştırmış ve bunun sonucu olarak kendimize güvenimizi pekiştirmiştir.


İmaj Mobilya olarak ilkeli hizmet anlayışımızla tüketici memnuniyetini daima göz önünde tutarak hizmetlerimizi en iyi şekilde yapabilmek için mücadele etmekteyiz. Mobilya sektörü ürün çeşitliliği açısından günbegün daima değişen bir sektör ve her zaman en iyi en yeni en sağlam ve en kullanışlı modelleri temin etmek ve hizmete sunmak için İmaj Mobilya tüm bilgi beceri ve ustalığını kullanmaktadır.


Mobilya seçerken ürünün kalitesi, ürünün rahatlığı ve kullanılabilirliği, renk ve kumaş seçeneklerinin olması ayrıca fiyatlarının adil ve ödeme kolaylıklarının mevcut olması önemli hususlardır.


İmaj Mobilya olarak;

Kaliteli, rahat, kullanılabilirliği kolay; zengin renk, kumaş ve malzeme seçeneklerine sahip en son moda ürünleri uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile hizmetinize sunuyoruz.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

Misyonumuz

  • Sektördeki yeniliklerde lider olmak,
  • Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek,
  • Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak,
  • Toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek,
  • Çalışılması tercih edilen şirket olmak

Kalite Politikamız

1 - Fonksiyonellik: Mobilyanın ve mobilya elemanlarını kendisine yüklemiş bulunan fonksiyon ve fonksiyonları yerine getirebilme özelliği
2 - Güvenilirlik: Normal şartlar altında mobilyanın ne kadar süre fonksiyonunu yerine getirebildiğinin bir ölçüsüdür.
3 - Dayanıklılık: Güvenilirliğin tersine olumsuz şartlar altında mobilyanın ne kadar süre ile ve ne kadar iyi olarak fonksiyonunun yerine getirebileceğinin bir ölçüsüdür.
4 - Estetik Özellikleri: Mobilyada görsel özelliklerin tatmin ediciliğidir. Ölçülendirme uygunluğu, orantı, armoni, yüzey özellikleri, düzgünlük, kusursuzluk, üst yüzey işlemleri gibi görsel ve estetik kuralları esas alır.
5 - Emniyet: Mobilyanın ve mobilya elemanlarının, fonksiyonunu kullanıcı açısından tehlike yaratmayacak şekilde yerine getirmesi özelliğidir.